Aktualności z przedszkola

Wycieczka Mróweczek i Żuczków do Wioski Świętego Mikołaja

???? Kto z nas nie czeka z niecierpliwością na spotkanie ze Świętym Mikołajem by osobiście złożyć zamówienie na wymarzony prezent? ???? Dzieci z grupy Żuczków i Mróweczek odwiedziły w tym celu Wioskę Świętego Mikołaja w Majątku Howieny, by razem z Elfami przywitać ???? i zamienić z Nim kilka słów. Radości było co niemiara! ???? Po rozmowie ze Świętym Mikołajem przyszedł czas na zabawy z Elfami- była świąteczna gimnastyka, pieczenie pierników, pisanie listu, żeby Święty Mikołaj na pewno zapamiętał o czym dzieci marzą ????, a nawet przepyszna herbatka z elfim pyłkiem- ulubiony napój Świętego Mikołaja! ???????? Odwiedziliśmy Domek Świętego Mikołaja, magazyn prezentów, Pocztę Świętego Mikołaja na której wysłaliśmy listy z prawdziwą pieczęcią Elfów, żywą szopkę i mieszkańców mini ZOO. ???????????????????? Ta przygoda na długo pozostanie w naszej pamięci! ????

 

Kategoria: Z przedszkola