Aktualności z przedszkola

Bal w pokoiku lal! - Dzień Misia

???????? Pluszowy miś- symbol miłości, ciepła, poczucia bezpieczeństwa i.... przedszkolnych wspomnień! ???????? 25 listopada przypada Dzień Pluszowego Misia, który my uczciliśmy wczoraj. ???? Świętowanie rozpoczęliśmy już po wejściu do przedszkola, gdzie na każde dziecko czekało słodkie, misiowe powitanie w wykonaniu Pana Tomasza- taty Michałka z grupy Jeżyków i Matyldy z grupy Motylków. ???????? Panie Tomaszu, bardzo dziękujemy! ???? Chwilę po śniadaniu Miś Uszatek zabrał wszystkie dzieci na swój bal- spektakl w wykonaniu nauczycielek naszego przedszkola pt. "Bal w pokoiku lal". Ach, co to był za bal! ✨️ Resztę dnia spędziliśmy na zabawach z naszymi ulubionymi misiami, które były z nami caaały dzień w przedszkolu! ????????????‍❄️????

Kategoria: Z przedszkola