Aktualności z przedszkola

ORBITEK - Mobilne Planetarium w naszym przedszkolu

???????? Dzisiaj w naszym przedszkolu stanęła ogromna, nadmuchiwana kopuła. Przedszkolaki wchodząc do jej wnętrza miały możliwość przenieść się w tajemniczy świat oceanu. ????????
????"Zaczarowana Rafa- Kaluoka'hina"????- to miejsce w którym natura ukrywa swoje największe sekrety, które dzieci mogły odkrywać podczas przeróżnych przygód rybki i rekina- Jaka i Shorty. ???????? Bohaterowie odnaleźli odpowiedzi na liczne pytania, ale również zyskali odwagę, by stawić czoła swoim największym lękom i pokonać przeciwności losu. ????????????
Była to przepiękna opowieść o przyjaźni, odwadze i o tym, jak niewielkie decyzje mogą mieć wpływ na cały świat. ????????
ORBITEK - Mobilne Planetarium w Przedszkolu i Szkole dziękujemy za odwiedziny i wspaniałą przygodę! ????
Kategoria: Z przedszkola