Aktualności z przedszkola

I MIĘDZYPRZEDSZKOLNA OLIMPIADA ZA NAMI

Dzisiejszy poranek upłynął nam w duchu sportowych rozgrywek, którym towarzyszyło hasło:
"Koleżanko i Kolego,
pierwsze miejsce dla każdego!". ????????
Wraz z Przedszkolem Nr 3 "Wesoła Trójeczka" i Przedszkolem Nr 5 w Siemiatyczach "W zaczarowanym lesie" spędziliśmy czas na sportowych zabawach i rozgrywkach międzyprzedszkolnych. ⚽️????????
Kochane Przedszkolaki, to był Wasz dzień! Dziekujemy Wam za obecność, świetną zabawę i wspaniały doping na trybunach. Pamiętajcie, że nie najważniejsze są wygrane medale i puchary, a ważna jest radość z ruchu, współpraca z kolegami i rówieśnikami oraz uczciwa rywalizacja. ????
Dziękujemy za przybycie Panu Burmistrzowi Piotrowi Siniakowicz, naszym Rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla wszystkich obecnych, Pani Dianie i Pani Katarzynie z Przedsiębiorstwa Komunalnego w Siemiatyczach za przygotowanie stoiska z wodą i przepyszną lemoniadą, Pani Małgorzacie za gotowość niesienia pomocy medycznej, Panu Maciejowi Goniewicz, Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach, za udostępnienie hali sportowej, Klubowi Juniora w Siemiatyczach oraz SP 1 im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Siemiatyczach za udostępnienie maszyny do popcornu.
Dziękujemy raz jeszcze wszystkim obecnym, mamy nadzieję, że dzisiejszy dzień dostarczył Wam mnóstwa uśmiechu, radości i sportowych emocji! ????????
 

Kategoria: Z przedszkola