Festyn Rodzinny

???? Kolejny, Festyn Rodzinny już za nami! ????
Moc atrakcji przygotowanych dla naszych przedszkolaków i ich ich rodzin, umiliło nam wczorajsze popołudnie. ????‍????‍????‍????
Było radośnie, wesoło i kolorowo! ????
O prowadzenie naszego festynu i zorganizowanie zabaw dla najmłodszych uczestników zadbał Teatr pod Orzełkiem, za co serdecznie dziękujemy! ????
Wszystkie kolorowe stoiska były chętnie przez Was odwiedzane, każdy tego dnia znalazł coś dla siebie, a uśmiechom i radości nie było końca. ????
Chcielibyśmy też serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, sponsorom, rodzicom, każdej osobie zaangażowanej w pomoc przy organizacji naszego wydarzenia, dzięki Wam ten dzień był wyjątkowy i przepełniony atrakcjami! Wspaniale jest wiedzieć, że możemy na Was liczyć i z chęcią angażujecie się w życie naszej przedszkolnej społeczności! ????