Aktualności grupa Żuczki (6-latki)

"W krainie Emocji, czyli... ważne sprawy przedszkolaków" - spotkanie z Panią psycholog w grupie Żuczków.

Pani psycholog Basia odwiedziła grupę Żuczków. Dzieci wykazywały się swoją \ wiedzą na temat emocji oraz wypowiadały się, w jakich sytuacjach dane emocje im towarzyszą. Wysłuchały również bajek terapeutycznych "Masz wpływ na swoje samopoczucie" z książki "Jesteś ważny Pinku! Książka o poczuciu własnej wartości" U. Młodnickiej, A. Waligóry i "A królik słuchał” Cori Doerrfeld. Wspólnie szukały przyczyn złego samopoczucia i sposobów na jego poprawę. Dowiedziały się też, o wartości słuchania, empatii oraz, jak radzić sobie z negatywnymi emocjami. Przedszkolaki świetnie poradziły sobie z zadaniami przygotowanymi przez naszego gościa.
Dziękujemy Pani Basi za ciekawe spotkanie.

Kategoria: Grupa V - Żuczki