Projekt "Dziel się Uśmiechem"

Dziecięcy uśmiech to jedno z najpiękniejszych zjawisk na świecie. Jest synonimem radości i szczęścia. Aby był także symbolem zdrowia, od najmłodszych lat warto dbać o budowanie odpowiednich nawyków.

Ogólnopolski projekt edukacyjny "Dziel się Uśmiechem" prowadzony jest przez Polski Czerwony Krzyż oraz firmę Mars Polska wraz z partnerami merytorycznymi - Polskim Towarzystwem Stomatologicznym oraz Polskim Towarzystwem Stomatologii Dziecięcej. Podczas każdej edycji dzieci z całej Polski poznają zasady prawidłowej higieny jamy ustnej, a także dowiadują się jak zapobiegać próchnicy zębów w 4 prostych krokach. Działania edukacyjne podejmowane w ramach programu mają utrwalić u dzieci właściwe nawyki oraz zmniejszyć skalę problemu próchnicy w Polsce.

Zapraszamy do obejrzenia podsumowania z realizacji projektu!