Aktualności z przedszkola

Świąteczne warsztaty z Nutri Kids

????⭐️ Dzisiejsze warsztaty z robienia choinek brzozowych były wyjątkowym spotkaniem, które przeniosło dzieci i rodziców w magiczną atmosferę przedświątecznych przygotowań. To właśnie na tych warsztatach, pod okiem elfów, maluchy miały okazję stworzyć własne, niepowtarzalne dekoracje świąteczne. ⭐️????
Spojrzenia rodziców były pełne miłości i dumy, gdy obserwowali swoje pociechy, które małymi rączkami dokładnie wykańczały każdy szczegół swoich dzieł sztuki. To była kwintesencja tego, czym są Święta - chwila spędzona razem, tworząc coś pięknego i jednocześnie budując relacje rodzinne. ????‍????‍????‍????
Wśród uczestników warsztatów unosił się zapach siana, który dodawał całości jeszcze większego uroku! ✨️
Warsztaty nie tylko rozbudziły kreatywność najmłodszych, ale także wprowadziły je w świat tradycji i wartości. Dzieci wiedzą, że święta to nie tylko prezenty, ale przede wszystkim chwile spędzone z najbliższymi i tworzenie czegoś razem. To właśnie te wartości przekazały im warsztaty! ????
Po zakończeniu spotkania dzieci wróciły do domu, niosąc ze sobą swoje własnoręcznie wykonane ozdoby. ????
W tych trudnych czasach, pełnych pośpiechu i technologii, takie warsztaty są niezwykle cenne. Przypominają nam o wartościach rodzinnych i tradycji, które czasem zostają zapomniane. Dlatego ważne jest, aby organizować takie wydarzenia dla naszych dzieci, dając im okazję do twórczego działania i budowania relacji z najbliższymi. ❤️‍????
Kategoria: Z przedszkola